Doradztwo upadłościowe

Doradztwo upadłościowe

Sztuką jest prowadzić firmę tak aby osiągała dochody i się rozwijała ale jeszcze większa sztuką jest w odpowiednim momencie wycofać się z gry tak aby nie narazić się na większe straty i odpowiedzialność.

W naszej ofercie znajduje się analiza finansowa [czytaj]   jako nieodzowny element analizy działalności przedsiębiorstwa. Przeprowadzenie dokładnej analizy pozwala określić newralgiczne punty płynności finansowej. Wprowadzenie odpowiednich działań często pozwala uniknąć upadłości. Odpowiednie zarządzanie należnościami i zobowiązaniami pozwala zabezpieczyć firmę przed kłopotami. Bardzo ważna jest odpowiednia polityka finansowa i ściąganie bieżących należności.

Służymy radą i pomocą w przeprowadzaniu windykacji bieżącej jak i sądowej.

Jeżeli będzie to konieczne, po ustaleniu zasadności wszczęcia postępowania likwidacyjnego, pomożemy w do zgłoszenia upadłości.

Wyjaśniamy sprawy związane z upadłością konsumencką.

Pomagamy zredukować odpowiedzialność członków Zarządu w procesie upadłości.

Dodatkowo:

Pomagamy zabezpieczać się przed skutkami upadłości kontrahentów

 

Kontakt z nami  lapka


Pozostaw komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>