Usługi księgowe Warszawa

Usługi księgowe Warszawa czy znacznie więcej?

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, fundacji i stowarzyszeń. Prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie: księgowości, spraw kadrowo-płacowych, rozliczeń ZUS, obsługi informatycznej, prawnej, windykacji należności i szkoleń BHP.

Usługi księgowe

dla nas to nie tylko same liczby i podatki, to nasza pasja gdzie priorytetem jest klient i optymalizacja jego dochodów. Wszystkie działania mają na celu zwiększenie efektywności. Wychodząc od liczb poprzez analizę możemy przeprowadzić symulację i wybrać dla klienta najbardziej optymalny wariant zarządzania. Nasza obsługa nie kończy się tylko na matematycznych działaniach ale sięga znacznie większych obszarów. Długotrwała współpraca z klientami zapewnia pełne poznanie specyfiki działalności, rozpoznanie sezonowości co pozwala na dostosowanie odpowiednich ewidencji dających bieżącą informację o tym co się dzieje w firmie. Nie zależnie czy nasi klienci prowadzą małą działalność czy dużą firmę usługi księgowe są dopasowywane tak aby zapewnić pełną kontrolę.

Dobrze dobrana księgowość  przynosi dużo korzyści dla przedsiębiorcy.

Usługi księgowe

dla fundacji i stowarzyszeń. To specyficzna grupa odbiorów tego typu usług zwłaszcza jeżeli te organizacje prowadzą działalność gospodarczą czy korzystają z różnego rodzaju dotacji. Specyfika rozliczeń tego typu działalności musi spełniać wymogi szeregu ustaw.

Dodatkowo dajemy do dyspozycji Panel Seneca online

program

Na Panelu nasi klienci mają dostęp do swoich dokumentów online, mogą wystawiać faktury. Za dodatkową opłatą mogą korzystać z modułu magazynowego, zamówień, modułu do rozliczania pracowników, wprowadzać receptury, prowadzić kasę. Wszystkie moduły są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Również na życzenie klienta możemy dołożyć moduły ułatwiające zdalne zarządzanie firmą.

Możemy również zainstalować monitoring gdzie online klient może monitorować na bieżąco co się dzieje w jego firmie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy prowadząc firmę albo jeśli myślisz o założeniu działalności i nie wiesz od czego zacząć przyjdź do nas a nasz zespół rozwieje Twoje wątpliwości i dopasuje usługi księgowe do Twoich potrzeb.

Usługi księgowe
Usługi księgowe dostosowane do Twoich potrzeb

Kontakt z nami  lapka